Priekuļi
Cēsis
Trešdiena
    13. novembris 2019.
Vārda diena šodien: Eižens, Jevgeņijs un Jevgeņija
Rīt: Fricis un Vikentijs
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

 » Uzņemto saraksti

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

Uzņemšana » Uzņemto audzēkņu saraksti [ Izdrukai ]
  Priekuļu tehnikums
Uzņemto audzēkņu saraksti - 2019./2020.mācību gads
Stāvoklis uz 28.augustu 2019.
Alfabētiskais saraksts
Profesionālās vidējās izglītības programmas ar pamatskolas izglītību
  Autodiagnostiķis   -   MD19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Božs Ilmārs Liepas pamatskola
2. Buņakins Aleksis Cēsu Pilsētas vidusskola
3. Bušmanis Kristiāns Augusts Malienas pamatskola
4. Davidovičs Ritvars Priekuļu vidusskola
5. Kalniņš Emīls Krišjānis Smiltenes ģimnāzija
6. Keišs Ralfs Madonas pilsētas 1.vidusskola
7. Koršakovs Dāvids Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
8. Kuciks Jānis Galgauskas pamatskola
9. Kugrēns Dāvis Druvis Drustu pamatskola
10. Liepiņš Dairis Straupes pamatskola
11. Liepiņš Kristiāns Cēsu Pilsētas vidusskola
12. Lopatko Uldis Madonas pilsētas 1.vidusskola
13. Magaziņš Emīls Strautiņu pamatskola
14. Meluškāns Jurģis Cēsu Pilsētas vidusskola
15. Ozols Mārtiņš Bejas pamatskola
16. Poruks Niks Valmieras 5.vidusskola
17. Puzāns Adrians Malienas pamatskola
18. Roštoks Ēriks Kocēnu pamatskola
19. Stārastiņš Kristaps Cēsu Pilsētas vidusskola
20. Upesjuris Jānis Kristiāns J.Endzelīna Kauguru pamatskola
21. Veips Elgars Barkavas pamatskola
22. Zeņka Haralds Gulbenes 2.vidusskola
23. Zommers Oskars Madonas pilsētas 1.vidusskola
  Automehāniķis   -   MA19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Artejevs Kristers Rubenes pamatskola
2. Baumanis Elvis Kocēnu pamatskola
3. Bebris Artūrs Salas vidusskola
4. Bērziņš Ralfs Nauris Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
5. Bilinskis Einars Sociālās korekcijas izglītības iestāde "Naukšēni"
6. Brakšs Dāvis Gulbīša vidusskola
7. Bratčikovs Ralfs Valkas ģimnāzija
8. Bukovska Kristiāna Gulbenes 2.vidusskola
9. Daugišs Dāvis Valmieras Pārgaujas sākumskola
10. Drunka Dāvis Mazsalacas vidusskola
11. Grinvalds Ralfs Rubenes pamatskola
12. Ivanovs Jānis Vaidavas internātpamatskola
13. Krasnais Kristiāns Praulienas pamatskola
14. Krūmiņš Dagnis Cēsu 1.pamatskola
15. Leitāns Adrians Vestienas pamatskola
16. Maļiņins Norberts Bejas pamatskola
17. Muižnieks Rainers Mazsalacas vidusskola
18. Novosads Ralfs Daniels Straupes pamatskola
19. Pacēvičs Toms Siguldas Valsts ģimnāzija
20. Pētersons Nauris Kusas pamatskola
21. Skroders Linards Cēsu 2.pamatskola
22. Smirnovs Dāvis Liepas pamatskola
23. Sudakovs Deniss Lādezera pamatskola
24. Sudakovs Intars Priekuļu vidusskola
25. Šukis Maksis Valmieras 2.vidusskola
26. Svika Alekss Smiltenes ģimnāzija
27. Trušinskis Edvards Lādezera pamatskola
28. Tūcis Kristers Vaiņodes vidusskola
29. Uškāns Reinis Cēsu Pilsētas vidusskola
30. Vītols Andis Vaidavas internātpamatskola
  Datorsistēmu tehniķis   -   ID19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Ābeltiņš Reinis Gulbenes 2.vidusskola
2. Družiņa Anna Melisa Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
3. Dziļums Nauris Siguldas pilsētas vidusskola
4. Jansons Dāvis Cēsu 2. pamatskola
5. Klaucāns Aivis Salacgrīvas vidusskola
6. Lācis Emīls Gints Smiltenes ģimnāzija
7. Ozols Didzis Liepas pamatskola
8. Petaks Ričards Cēsu 2.pamatskola
9. Prohorovs Aleksis Liepas pamatskola
10. Sarkans Rūdis Rīgas 45.vidusskola
11. Spuģis Markuss Cēsu Pilsētas vidusskola
12. Vaidre Emīls Smiltenes ģimnāzija
13. Vītols Emīls Smiltenes ģimnāzija
  Klientu apkalpošanas speciālists   -   UK19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Babriko Viktorija Drustu pamatskola
2. Deineka Marianna Valmieras 2.vidusskola
3. Kārkliņa Māra Cēsu 2.pamatskola
4. Kovaļova Laura Tilžas internātpamatskola
5. Kovaļova Santa Stacijas pamatskola
6. Osipova Gunta Aizkraukles Vakara (maiņu) vidusskola
7. Paškēviča Anda Stāmerienas pamatskola
8. Roslika Sabīne Drustu pamatskola
  Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis   -   LM19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Abramovs Reinis Smiltenes ģimnāzija
2. Balandis Ainārs Lazdonas pamatskola
3. Barons Lauris Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola
4. Brūveris Roberts Mārcis Cēsu Pilsētas vidusskola
5. CINĀTS MATĪSS DĀVIDS Vecpiebalgas vidusskola
6. Čiraks Dāvis Liepas pamatskola
7. Glāznieks Lauris Dzelzavas pamatskola
8. Grāps Lauris Liepas pamatskola
9. Janens Māris Rīgas Imantas vidusskola
10. Kabluks Jēkabs Malienas pamatskola
11. Ķīkulis Toms Artūrs Salacgrīvas vidusskola
12. Krūmiņš Kristaps Vecpiebalgas vidusskola
13. Kuplais Roberts Trikātas pamatskola
14. Kurzemnieks Artis Cēsu 1.pamatskola
15. Kvēps Kristaps Cesvaines vidusskola
16. Libors Reinis Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
17. Lieljuksis Alvis Taurupes pamatskola
18. Mihailovs Linards Lizuma vidusskola
19. Paeglītis Dairis Mareks Zvejniekciema vidusskola
20. Petenko Mareks Rubenes pamatskola
21. Pliķēns Rinalds Gulbenes novada valsts ģimnāzija
22. Reiznieks Raivis Rīgas Mūzikas internātvidusskola
23. Rozenbergs Kevins Barkavas pamatskola
24. Siliņš Toms Ērgļu vidusskola
25. Špats Pēteris Blomes pamatskola
26. SPRIDZĒNS RALFS Madonas pilsētas 1.vidusskola
27. Suncelis Ivo Ērgļu vidusskola
28. Tamanis Ainārs Ilūkstes 1.vidusskola
29. Upmanis Agris Strautiņu pamatskola
30. Viļķins Dāvis Juris Naukšēnu novada vidusskola
  Pavārs   -   TP19
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
[Drukāt grupu]
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Barševskis Mārtiņš Lejasciema vidusskola
2. Bistrovs Edijs Galgauskas pamatskola
3. Bobrovs Raitis Priekuļu tehnikums
4. Janeka Mairita Vecpiebalgas vidusskola
5. Kivlišs Emīls Vecpiebalgas vidusskola
6. Liepiņš Sandis Gulbīša vidusskola
7. Mikuļonoks Andris Priekuļu vidusskola
8. Namberga Evelīna Rāmuļu pamatskola
9. Ozoliņš Ernests Liepas pamatskola
10. Pujņš Matīss Andris Adamovas speciālā internātpamatskola
11. Ratsepa Dana Raunas vidusskola
12. Romanovskis Romualds Priekuļu tehnikums
13. Vilciņa Amanda Umurgas pamatskola
14. Virsis Sandris Priekuļu tehnikums
15. Zvirgzdiņa Santa Priekuļu vidusskola
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin