top of page

Volejbolistiem lieliski sasniegumi

Ir noslēgusies skolas volejbolistu sacensību sezona un galvenās cīņas ir aizvadītas ar ļoti augstvērtīgiem rezultātiem.

26.novembrī Cēsu sporta kompleksā tikās bijušā Cēsu rajona skolu komandas - jau pagājušajā gadā neviena no skolām nespēja uzvarēt pat vienu setu cīņā pret mums. Tāda pati situācija arī šogad. Līdz ar to izcīnīta pārliecinoša uzvara visā turnīrā. Cēsīs pirmie!

28.novembrī mūsu skolas labākie volejbolisti devās uz Smiltenes tehnikumu, kur aizvadīja sporta kluba AMI rīkotās apkašgrupas sacensības Vidzemes reģionā. Mūsu tehnikuma jaunieši pret Smiltenes tehnikumu, Valmieras tehnikumu un Aizkraukles profesionālo vidusskolu aizvadīja pārliecinošas spēles. Visās spēlēs uzvara ar rezultātu 2:0. Pēdējā spēle bija visspraigākā, kurā bija jānoskaidro apakšgrupas uzvarētāji. Cīņā pret Rīgas Celtniecības koledžu spējām uzvarēt vienu setu, bet diemžēl divus setus līdzīgā spēlē zaudējām, līdz ar to izcīnīta 2.vieta.

10.decembrī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma volejbola komanda devās uz sporta kluba AMI finālsacensībām volejbolā, kuras norisinājās Daugavpils tehnikumā. Tas bija valsts fināls, kur no katra novada tika tikai 2 spēcīgākās komandas. Pirmajā spēlē pārliecinoši uzvarējām Jelgavas tehnikumu, otrajā tikāmies ar Daugavpils būvniecības tehnikumu, kur ar 1:2 ļoti līdzīgā spēlē atzinām pretinieku pārākumu. Tāds pats rezultāts bija arī spēlē pret Rīgas Valsts tehnikumu. Atlika pēdējā cīņa par 5. vai 6. vietu pret Rīgas tehnisko koledžu. Tajā ar vieglu spēli uzvarējām 2:0, līdz ar to izcīnīta 5.vieta valstī!

Komandā spēlēja: Lauciņš Lauris, Jansons Ralfs Alvis, Mičulis Mārcis, Grudulis Nauris, Trušelis Ermīns, Zaķis Lauris, Specians Oto Orests, Vītols Gvido, Zandersons Edmunds, Dricka Armīns.